Елизабет Харли повторно во бикини, овојпат заедно со сестра ѝ

Британската глумица Елизабет Харли, која е во средината на своето шесто десетлетие од животот, повторно ги почести обожавателите и следачите на Инстагам, со својот младешки изглед… И повторно – во дводелен костим за капење