Makpress.mk прогнозира дека на натпреварот од последното коло во групната фаза на Лигата на шампионите помеѓу Селтик и Андерлехт, домаќинот ќе постигне минимум 2 гола.

Тип: Селтик - Андерлехт Т12+

Коефициент: 1.71

(Коефициентот е превземен од спортските обложувалници Sport Life)

Датум и час на почеток на натпреварот: 05.12.2017, 20:45

Со среќа!


Администратор
05/12/2017 17:55