На 10.05.2021 во 10.00 часот во Спортски центар „Борис Трајковски“ од полициски службеници од СВР Скопје била приведена Б.К.(43) од Скопје, бидејќи го нарушила јавниот ред и мир со агресивно однесување кон полициски службеници.

Против пријавената ќе биде поднесен соодветен поднесок


Администратор
12/05/2021 01:10