Во СВР Скопје вчера во 15.22 часот било пријавено дека околу 14.20 часот на бул.„Кочо Рацин“, пред станот во зградата во која живее, М.И.(65) од Скопје била физички нападната од соседот Л.У.(44).


Администратор
27/09/2021 02:51