На 18.06.2021 во 15.40 во СВР Скопје, В.З. од Скопје пријавила дека на подрачјето на Центар едно лице со физичка сила одзело личен накит од нејзината мајка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
21/06/2021 10:25