На 24.07.2021 во Полициската станица Центар, Б.Б.П.(30) од Скопје пријавила дека околу 01.00 часот на бул.„Климент Охридски“ била физички нападната од две женски лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
25/07/2021 04:39