На 20.10.2021 во 08:30 часот во СВР Скопје, Б.Г.(53) од Скопје пријавила дека во 00:05 часот во градската општа болница „8 Септември“ во Скопје, додека била на своето работно место, била физички нападната од А.Г.(35) од село Марино, скопско.

Се работи на расчистување на случајот.


Администратор
22/10/2021 01:56