На 24.10.2021 во 05.25 часот во СВР Скопје, С.М.(33) од Берово пријавила дека во 05.00 часот пред угостителски објект на подрачје на Аеродром била физички нападната од едно машко лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
26/10/2021 01:44