На 18.06.2021 во 21.00 часот во Полициска станица Петровец, Л.Т.(74) од нас.Илинден, скопско, пријавила дека во нејзиниот дом била физички нападната од едно лице, кое од нејзе и сопругот изнудило пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
21/06/2021 10:25