На 30.07.2021 во 16.05 часот во СВР Куманово, А.Д.(26) од Куманово пријавила дека во 14.55 часот, додека била на работното место во Ургентен центар, била физички нападната од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.


Администратор
01/08/2021 04:19